استایل محبوب و پرطرفدار زنان در سال 2020

استایل محبوب و پرطرفدار زنان در سال 2020

استایل محبوب و پرطرفدار زنان در سال 2020

برای پاسخ به این سوال به میان مردم رفتیم، در مجموع پاسخ های متنوع دریافت شده، آنها معتقدند یک موضوع مشترک دیده می شود: خانم های خوش تیپ کسانی هستند که همیشه تمیز و مرتب لباس می پوشند، به اندازه آرایش می کنند و عطر خاص خود را می زنند.  همچنین زنان جذاب در نوع پوشش خود نکاتی را رعایت می کنند که با آن ذهن همه اطرافیان را نسبت به خود تغییر می دهند. اگر برای دانستن این نکات کنجکاو شده اید تا پایان این مقاله همراه ما شوید:

استایل محبوب و پرطرفدار زنان در سال 2020

 • نظافت و تمیزی: یکی از مهمترین رازهای زیبایی در خانم ها، میزان تمیزی آنهاست! اگر یک خانم موارد بهداشتی را رعایت نکند و لباس های برند و کثیف بپوشد، خوشایند به نظر نخواهد رسید.  همیشه در مواقع لزوم دوش بگیرید و موهایتان را تمیز نگه دارید. مسواک بزنید و برای اینکه بوی تازگی و طراوت بدهید ، دئودورانت استفاده کنید.

 

 • مرتب باشید: مرتب بودن در خوش تیپ به نظر رسیدن شما بسیار تاثیر گذار است . پس قبل از بیرون رفتن موهایتان را شانه بزنید و ناخن های خود را همیشه تمیز و در اندازه متعادل نگه دارید. برای تمیز و مرتب بودن لازم است شما موهای زائد بدنتان اصلاح نمایید .

موهایتان را شانه بزنید

 • ابرو و صورت زیبا داشته باشید: نحوه آرایش خانم ها تاثیر زیادی در خصوص نوع تفکر در ایشان دارد. سعی کنید موهای زائد صورتتان را همیشه اصلاح نمایید. تمیز بودن ابروها را هیچ وقت دست کم نگیرید. این موضوع به تنهایی می تواند شما را از اطرفیانتان جذاب تر نشان دهد.

نحوه آرایش خانم ها

 • آرایش بیش از حد نداشته باشید: بیشتر مردان معتقدند زیبایی طبیعی چهره یک زن را بیشتر از زیبایی مصنوعی با لوازم آرایشی است. همیشه به اندازه آرایش کنید و اگر می خواهید مثل خانم های جذاب آرایش نمایید ابتدا برای یکدست شدن پوستتان از کانسیلر، کرم پودر و یا پودربیک استفاده کنید.

زیبایی طبیعی چهره یک زن را بیشتر از زیبایی مصنوعی

ازخط چشم و ریمل بسیار کم استفاده نمایید . سایه چشم و رژ لبتان نیز باید رنگ های ملایمی مانند خاکستری یا قهوه ای داشته باشند اما در بعضی از مواقع مثل هنگام دعوت برای صرف عصرانه ، از رژ لب های پررنگ تر مانند قرمز روشن استفاده کنید .

 • زبان بدن فراموش نشود: به ایستادن، راه رفتن و نشستن خود دقت کنید؛ یکی از نشانه های جذابیت زنانه نوع ایستادن است. در هر مکانی باید بدانید چطور رفتار می نمایید. از حرکات اضافی که موجب تفکر نابجا در خصوصتان میشود بپرهیزید. خودتان تصور کنید که شل، کج و یله راه رفتن، تا چه حد می تواند باعث ایجاد منظره بدی در تیپ و استایل شما شود.

 • خوشبو باشید؛ اگربتوانید همیشه از یک بوی عطر استفاده کنید ، قطعا تاثیر آن را در اطرافیان خود احساس خواهید نمود. نیاز نیست هزینه زیادی را انجام دهید، کافی است همیشه به موقع دوش بگیرید و از یک عطر ملایم استفاده نمایید. بهترین عطر و بوها برای خانم ها عطر گل یاس، رزو عنبر هستند.

خوشبو باشید

 • موهایتان را صاف کنید: اگر شما نیز می خواهید زیبا و جذاب و با وقار به نظر برسید، مدل مویی را انتخاب کنید که بتواند موهای ابریشمی تان را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی ها و استایل لباس پوشیدن تان را به نمایش بگذارد.

موهایتان را صاف کنید

 • به لاک زدند دقت نمایید: سعی کنید ناخن هایتان را همیشه مرتب نگه دارید و ناخن های خود را مانیکور کنید . ناخن های خود را لاک بزنید و برای لاک زدن از همه رنگ ها حتی رنگ مشکی نیز استفاده نمایید . شما می توانید از انواع رنگ های لاک در مراسم مختلف استفاده نمایید و با وقار به نظر برسید . بهترین رنگ لاک برای ناخن ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند.

به لاک زدند دقت نمایید

 • انتخاب رنگ لباس متناسب با استایل: برای حفاظت از اعتماد به نفستان ، لباستان را طوری انتخاب نمایید که این احساس در شما هر روز پررنگتر شود. شما می توانید با توجه به اندامتان رنگ لباس خود را انتخاب کنید مثلا اگر اندام پری دارید و می خواهید لاغر به نظر برسید بهتر است از رنگ های تیره استفاده نمایید و یا اگر پایین تنه شما از بالا تنه تان بزرگ تر است شلوار و یا دامنی به رنگ تیره و تاپ و بلوزهایی به رنگ روشن انتخاب نمایید. همچنین اگر می خواهید در نظر دیگران جذاب به نظر آیید حتما لباس هایتان را با هم ست کنید و رنگ های مرتبط با یکدیگر بپوشید.

رنگ لباس متناسب با استایل

 • برای انتخاب لباس به محلی که مراجعه می کنید فکر کنید: سعی کنید در موقعیت های مختلف لباس با طرح و رنگ متفاوت انتخاب کنید. لباس های غیر رسمی در محیط دوستانه و لباس رسمی در جلسات و مهمانی های رسمی استفاده شود.

 • لباس های اندازه تن خود را انتخاب کنید: اینکه شما چه برندی را برای لباستان انتخاب می کنید اصلا مهم نیست، برای جذابیت باید لباستان هم اندازه تان باشد، همین کافی است.

جذابیت باید لباستان

 • کفش تان باید تمیز و براق باشد: در اغلب برخورد های اولیه، اولین چیزی که به نظر مخاطبتان میرسد، کفشتان است ، اگر آن را تمیز و مرتب بپوشید حتما در نوع رفتار با شما تجدید نظر خواهد کرد.

مخاطبتان میرسد، کفشتان

 • لباس شب و روز را جدا کنید: لباس هایی که برای مهمانی شب و مهمانی های روز انتخاب می کنید باید متفاوت باشند. برای جذاب به نظر رسیدن در مهمانی شب لباس بلند و در مهمانی روز لباس کوتاه و ساده بپوشید.

لباس شب و روز

 • وسایل اضافی استفاده نکنید: استفاده از وسایل زینتی برای خانم بسیار مهم است، اما سعی کنید از اعتدال خارج نشوید، استفاده بیش از حد از اکسسوری ها شمارا غیر قابل تحمل نشان می دهد.