معرفی شرکت بکو

معرفی شرکت بکو

معرفی شرکت بکو

بکو یک برند لوازم خانگی بین المللی از گروه آرچلیک می باشد. این گروه متعلق به هولدینگ( KOC ) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت ها در اروپا می باشد که در لیست رده بندی Fortune Global 500 قرار دارد. این شرکت در سال ۱۹۶۷ در استانبول توسط وهبی کوچ بنیانگذار کوچ هولدینگ تأسیس شد.

بکو در سال ۲۰۰۴ شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تولید کردند. در ژوئن ۲۰۰۹ تصمیم گرفته شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم‌اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود.

فلسفه برند

نسل جدید انسان ها به معنی نسل جدید نیازها است. بکو معتقد است که به عنوان یک شریک نیازهای مشتریانش را درک کرده و به آنها در زندگی روزانه کمک می کند و راهکارهای هوشمندانه ای را برای مشتریان، فراهم می آورد.

شعار بکو: ما هم پیمان همیشگی هستیم

بکو با تولید بهترین محصولات برای رفع نیازهای واقعی و روزانه مصرف کنندگان، حقیقتا در کنار مصرف کنندگان خود قرار گرفته است. این درک عمیق از نیازهای حقیقی مصرف کنندگان است که باعث شده تا شعار بکو این باشد: ما هم پیمان همیشگی هستیم.

به لطف بازده خوب محصولات برند بکو در تولید ، سازگاری با محیط زیست و کسب جوایز در رابطه با داشتن محصولات سازگار با محیط زیست، موفق به رشد جهانی شده است.