معرفی برند سال 2020 جی پلاس (GPlus)

معرفی برند سال 2020 جی پلاس (GPlus)

معرفی برند جی پلاس (GPlus):

شرکت گلدیران پس از کسب تجربه بزرگ خود در خصوص فروش و ارائه خدمات پس از فروش برند “ال جی” در اواخر سال 1397 نسبت به معرفی و رونمایی از محصولات باکیفیت و با طراحی های به روز مختص بازارهای داخلی و کشورهای خاورمیانه اقدام نمود.

این برند از زمان ورود در بازار با دریافت ضمانتنامه گلدیران و ارائه خدمات پس از فروش مناسب مهر تاییدی بر کیفیت محصولات خود را به نام جی پلاس ثبت نمود. برند جی پلاس در ابتدا فعالیت خود را در زمینه محصولات صوتی و تصویری با  تمرکز بر سری های مختلف تلویزیون ها آغاز نمود و باتوجه به استقبال مناسب از سوی مصرف کنندگان فعالیت خود را در گروه های محصولی مختلف ادامه داد.

جی پلاس (GPlus)

گفتنی است در طبق آخرین اخبار به دست آمده از بازار این برند در تلاش برای رفع نیاز تمام مصرف کنندگان با سلایق مختلف خود است.

قهرمان تازه نفس؛ جی‌ پلاس

اگربخواهید یک داستان مناسب در خصوص استفاده از برند جی پلاس در منزل یکی از مصرف کنندگان بشنوید، می توانید داستان زیر را مطالعه نمایید:

” در منزل‌تان نشسته‌اید و برنامه محبوب‌تان را از تلویزیون مشاهده می‌کنید؛ هم‌زمان دستگاه تصفیه هوا، شما را از دغدغه آلودگی شهر نجات داده و لذت لحظات استراحت را در منزل دوچندان کرده. فرزندتان درب یخچال را باز می‌کند و چند میوه را طبق عادت نوش جان می‌کند. همسرتان معتقد است از روزی که ماشین لباسشویی جدید را خریده‌اید؛ شستشوی لباس‌ها با سرعت و نظافت بالاتری صورت می‌گیرد. گوشی موبایل را بر‌می‌دارید و یک تماس تصویری با برادرتان در یک شهر دیگر برقرار می‌کنید و دلتنگی‌تان تاحدی برطرف می‌شود. خوشحالید؛ لبخندی از جنس آرامش و راحتی ناخودآگاه بر روی چهره‌تان نقش می‌بندد. این‌ها شرح خلاصه‌ای از یک ساعت روزمره شماست. ما برای شما در هر روزتان روی خوش زندگی را آرزو می‌کنیم.”

کیفیت محصولات جی پلاس

با بررسی فیزیکی محصولات حاضر در بازار برند جی پلاس، در آخرین سری های توزیع نموده به نمایندگان، در دیزان و طراحی پیشرفت های شگرفی داشته و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. در خصوص وضعیت کیفیت محصولات نیز باید بیان داشت که محصولات جدید بسیار بهتر از محصولات قبلی در بازار و قابل مقایسه با برندهای مطرح در کشور است.

در نهایت می توان گفت شرکت گلدیران باتوجه به نیاز بازار در افزایش پتانسیل های خود  در جهت بهبود هرچه بیشتر محصولات جی پلاس نموده است.

تنوع محصولات در جی پلاس

باتوجه به حضور گسترده برند جی پلاس در بازار، این روزها مشاهده می شود تنوع کالایی این مارک تجاری در حال افزایش است. شما می توانید تمامی لوازم خانگی مورد نیاز منزلتان را از جمله تلویزیون، یخچال و ماشین لباسشویی تا کالاهای دیجیتال مانند گوشی موبایل هوشمند و سایر دستگاه‌های دیجیتال را از جی‌پلاس تهیه کنید.

برای راحتی در مشاهده و خرید محصولات، می‌توانید به فروشگاه آنلاین انتخاب کلیک و دیگر نمایندگی‌های معتبر فروش جی‌ پلاس در بازار مراجعه کنید.

فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک:

انتخاب کلیک، به پشتوانه تیم قدرتمند خود در واحدهای مختلف فروش، بازاریابی، مدیریت محصول و مدیریت فنی سایت تبدیل به یکی از جامع ترین فروشگاه های اینترنتی معتبر در ایران شده است. تیم توسعه فروشگاه انتخاب کلیک در حال ارائه خدمات تخصصی مورد نیاز مصرف کنندگان در خصوص برند “جی پلاس” است.

فروشگاه آنلاین انتخاب کلیک پس از حضور چندین ساله خود در شعبه های مختلف، امروز مفتخر است تا امکان خرید اینترنتی کلیه محصولات مورد نیاز مصرف کنندگان از جمله مارک تجاری جی پلاس Gplus) ) در زیر گروه محصولات خود از انواع یخچال و فریزر (یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر تک درب، یخچال فریزر دوقلو، یخچال بالا فریزر، یخچال فریزر پایین و … )، لوازم شستشو و نظافت (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … )، دستگاه های صوتی و تصویری ( تلویزیون، پخش کننده دی وی دی و … ) و تهویه مطبوع (کولر گازی اسپلیت، دستگاه تصفیه هوا و … ) را با مناسب ترین قیمت و گارانتی گلدیران (نماینده رسمی جی پلاس در ایران) برای هموطنان میسر نموده تا در هر جای کشور عزیزمان که هستند بتوانند کالای خود را به راحتی سفارش داده و در کوتاه ترین زمان ممکن در درب منزل خود به آسانی تحویل گیرند.