معرفی شرکت هاردستون

معرفی شرکت هاردستون

معرفی شرکت هاردستون

شرکت بازرگانی هاردستون اروپا (با مسئولیت محدود) در سال 2001 میلادی درکشور انگلستان در دو بخش تجاری که هریک به واسطه مفهوم آسایش و رفاه به دیگری پیوند خورده است آغاز فعالیت نموده است.

هاردستون با لوازم خانگی کوچک و بزرگ همچون غذاسازها ، آرام پزها ، سرخ کن ها ، خرد کن ها ، آبمیوه گیری ها ، چرخ گوشت ها ، پلوپزها ، گرم و سرد نگهدارنده ها ، جاروبرقی ها ، بهداشتی ها ، آرایشی ها ، اجاق گازها ، یخچال فریزرها ، لباسشویی ها ، ماشین ظرفشویی ها ، مایکروویو ها ، توستر ها و اتوها در عین ساده و آسان ساختن زندگی در منزل ، اوقات فراغت بیشتری را برای کاربران فراهم می سازد

از زمان تاسیس هاردستون تاکنون اهداف اصلی وکلیدی شرکت بازرگانی هاردستون گسترش دادن و آفرینش و طراحی محصولات تازه و همزمان، بازاندیشی درباره محصولات موجود و نیز تامین انواع لوازم خانگی و ارائه سرویس (خدمات ) و تامین قطعات کلیه محصولات به مصرف کننده می باشد،همچنین ضامن بهترین کارکرد و تسهیل کارهای خانه و آفرینش شرایط بهینه زندگی بوده است.

کیفیت و فناوری هاردستون

در بازار جهانی سرشار از رقیب سیاست شرکت بازرگانی هاردستون تضمین کیفیت با تیم حرفه ای کنترل کیفیت QC تمامی محصولات را قبل از ارسال بازرسی و کنترل می نماید. همه محصولات تست هایی اعم از عمر مفید و قابیلت های اطمینان، تست آبندی، تست حرارت، و رطوبت قبل از ارسال به بازار مصرف را می گذارانند.

فلسفه هاردستون عمدتا تضمین کامل کیفیت است که در مراحل طراحی و تولید تامین می شود. در راستای کیفیت تولید نیز هاردستون تولید محصولات خود را به کشورهایی اعم از ترکیه، کره، تایوان و چین که از نظر کیفیت تولیدی توانسته اند نظر این کمپانی را جلب نمایند سپرده است.

هاردستون به عنوان یک برند قابل اطمینان در دنیا معروف است.که در دنیا از نظر تحقیقات و گسترش طراحی و کیفیت یک شرکت پیشرو است.

هاردستون تحت لیسانس انگلستان

خلاقیت نقش بارزی در طراحی وتولید همه وسایل و لوازم خانگی هاردستون ایفا می کند . زیبایی ودقت در طراحی، کارآمدی وکاربردی بودن، شامل مزیت ها وارزش های محصولات هاردستون می باشد که مدیون کادر مجرب وجوان و ورزیده طراحی وکیفیت خود است. شایان ذکر است که لیسانس کشور انگلستان در تائید این موضوع به عنوان همراه همیشگی هاردستون در تمام دنیا می باشد.

هر محصول ایده ای فناوری

شرکت بازرگانی هاردستون به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه کارکرد،کارایی و کیفیت برتر گروه هاردستون راهبرد دقیقی را در هر دو بخش دنبال می کند.عالی و ممتاز بودن از راه پیوسته توجه نمودن به نیازهای مصرف کننده و گسترش ایده های نوآورانه از راه پژوهش برای همراهی با فناوری روز به روز پیچیده تر شونده،دقت و طراحی و توجه و پیروی از بالاترین استانداردهای کیفی، رهنمودهای بنیادینی که محصولات هاردستون را در نوع خود منحصر به فرد و یکتا ساخته است.