آیا کالای لوازم خانگی ارزان می شود؟ بررسی و تحلیل این موضوع در انتخاب کلیک

ایا لوازم خانگی ارزان می شود

آیا کالای لوازم خانگی ارزان می شود؟ بررسی و تحلیل این موضوع در انتخاب کلیک

تاثیر قیمت ارز بر بازار لوازم خانگی:
آیا کالای لوازم خانگی ارزان می شود؟
طبق تحقیقات تیم ارتباطات بازار انتخاب کلیک؛ به علت پایین آمدن قیمت ارز و تاثیر و جو روانی که در بازار ایجاد میشود، بسیاری از مردم به انتظار ارزان تر شدن اجناس از خرید منصرف شده و این باعث رکود موقت در بازار میگردد ولی شرکتها تاکنون در لیست قیمت های خود تغییری ایجاد نکرده اند.
در این هفته با شروع جشنواره های گروه صنعتی انتخاب که باعث تغییر و تحول در قیمت ها شد و ریزش قیمت ها را شدیدتر کرد.

مابقی شرکت ها هم چون گلدیران و مادیران نیز به تکاپو افتادن که با طرح های تشویقی و جلب رضایت مشتری ها بتوانند بازار را از دست ندهند.

 

 

طبق گزارش های ارسالی به گفته عضو هیئت مدیره انجمن لوازم خانگی:

در حال حاضر هیچکدام از تولیدکنندگان تمایلی به گرانی و گران‌ فروشی ندارند و بشدت با مشکلات تأمین مواد اولیه روبه ‌رو هستیم.
با کاهش قدرت خرید مردم، هرگونه تغییر قیمتی به تولید ضربه می‌زند و بازار لوازم خانگی با رکود بیشتری مواجه می‌شود، بدین جهت اگر درخواستی برای رشد قیمت لوازم خانگی به سازمان حمایت داده می‌ شود تنها با هدف حفظ تولید و اشتغال است.

انتخاب کلیک در جهت حمایت از مصرف کنندگان با بررسی سطح‌بازار متوجه شد، سود تولیدکنندگان لوازم خانگی مشخص است و اگر از سر اجبار و شرایط موجود نباشد، هیچ تولیدکننده‌ای قیمت محصولات خود را بالا نمی ‌برد و همواره قیمت های خود را در پایین ترین سطح نگه می دارند.
سه عامل باعث شد که تولیدکنندگان لوازم خانگی به سمت اصلاح قیمت‌های خود حرکت کنند:

1- رشد قیمت محصولات پتروشیمی

2- افزایش قیمت محصولات فولادی مصرفی

3-  قیمت ارز است، مابقی هزینه‌ها دستمزد و حقوق است که نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی نداشته است و قطعاً با افزایش بهره‌وری می‌توان این هزینه‌ ها را جبران کرد.

در نهایت به هر ترتیب باید قبول کرد که این مشکلات به خاطر تحریم‌ ها است و بانک مرکزی برای تأمین ارز با چالش‌ هایی مواجه شده است.

ارزانی محصولات در برندهای اسنوا و دوو:

در شرایط فعلی بازار دو برند بزرگ اسنوا و دوو شروع به راه اندازی جشنواره تخفیفی مصرف کننده نموده است.

 

ارزانی قیمت لوازم خانگی
با اینکار محصولات لوازم خانگی تا 4 میلیون تومان در محصول ساید بای ساید گالری ارزان شده و تمامی خریداران می توانند به صفحه فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک جهت خرید اقدام‌نمایند.