معرفی برند مجیک

معرفی برند مجیک

معرفی برند مجیک

شرکت تانگ یونگ مجیک کره جنوبی که در ایران به اختصار برند مجیک شناخته می شود در سال 1981 میلادی (۱۳۶۰ شمسی) تأسیس شد و به دنبال آن حضور محصولات مجیک در بازار کره‌ی جنوبی از سال 1985 میلادی آغاز شد و توانست با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و دانش روز در مدت زمان کوتاهی به جایگاه اولین تولیدکننده‌ی لوازم سرمایشی و گرمایشی در کشور کره برسد و سپس با تولید انواع لوازم خانگی توانست جایگاه خود را در بازار آن کشور به عنوان یک شرکت پیشرو در طراحی و تولید لوازم خانگی برقی ارتقا دهد. امروزه محصولات مجیک به 60 کشور دنیا از جمله ایران صادر می‌شوند. افزون بر گواهینامه‌های بین‌المللی کیفیت، استاندارد و جوایز متعدد، گروه محصولات مجیک توانسته است سه جایزه‌ی برتر دنیا را در زمینه‌ی طراحی به خود اختصاص دهد. این شرکت در سال های 2003 تا 2007 رتبه برتر تولید لوازم خانگی را در کره جنوبی و آسیا را به خود اختصاص داد. اکنون محصولات مختلفی از جمله آبسردکن مجیک، بخارشوی و ظرفشویی تولید می کند.

نماینده انحصاری شرکت مجیک

شرکت وارد کننده :

شرکت سهند الکترونیک کیش افتخار دارد به عنوان نماینده انحصاری شرکت مجیک در ایران محصولات آن شرکت را که از کیفیت خاصی برخوردار بوده و یکی از پر افتخارترین شرکت های کشور کره جنوبی می باشد را در ایران عرضه نماید. این شرکت در سال 2010 موفق به کسب تاییدیه فرآیند مواد زیان آور از سازمان IECQ گردید این تاییدیه شامل تمام محصولات الکترونیکی و تصفیه کننده های شرکت مجیک می باشد.
محصولات شرکت مجیک را میتوان از ظرفشویی رومیزی ظرفشویی ایستاده لباسشویی جاروبرقی وچایی سازوآبسرکن وبخارشورو یخچال وفرتوکار واجاقگاز های تو کار بوده است.

شرکت مجیک در ایران