سبد خرید 0

قوانین بازگشت کالا به انتخاب کلیک

قوانین بازگشت کالا به انتخاب کلیک

 

راهنمای بازگشت کالا به انتخاب کلیک

 

باتوجه به اولویت های انتخاب کلیک در خصوص  افزایش آسودگی خیال مشتریان پس از ثبت سفارش و خدمات مورد نیاز آنها  پس از فروش و در زمان تحویل کالا  شرایطی را در خصوص مواردی که مشتریان ممکن است به حمایت نیاز داشته باشند در خصوص بازگشت کالا به فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک ایجاد نموده که به شرح ذیل اعلام میگردد:

 • بازگشت کالا در صورت تایید کارشناسان رایگان است.

 

چنانچه بعد از خرید و تحویل کالا، به هر دلیلی درخواست بازگشت کالا را داشته باشید، می توانید با توجه به بندهای مندرج زیر اقدام نمایید. هزینه پرداختی شما برای کالای مرجوعی 2 تا 5 روز  کاری پس از رسیدن کالا به انبار انتخاب کلیک و در صورتی که تعویض کالا صورت نگیرد، به طور کامل به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

 • شرایط تایید کارشناسان برای بازگشت بی قید و شرط:

 شما می توانید تایک  روز کالای خریداری شده را در صورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشد، به همراه فاکتور خرید آن و با رعایت شرایط زیر بازگردانید.

 

  • استفاده نکردن از دستگاه

 

  • باز نشدن پلمپ دستگاه، وکیوم، شیرینک، و …

 

  • عدم استفاده و هیچ گونه دخل و تصرف بر کالا

 

  • مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه

 

  • مخدوش نشدن بارکد دستگاه

 

  • ثبت فرم بازگشت کالا در سایت

 

  • ارائه فاکتور خرید

 

 • سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با شرایط مصرف کننده است و شامل قوانین بازگشت کالا نمیشود.
 • مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

 

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش انتنخاب کلیک رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه انتخاب کلیک نخواهد بود.

 • کالای دارای آسیب فیزیکی

 

کلیه کالاهای باید در هنگام تحویل از لحاظ فیزیکی سالم به دست مشتریان برسند، دقت داشته باشید باتوجه به بسته بندی انتخاب کلیک و تحویل کالا به شرکت های باربری به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله بدین معنی است که بروز هرگونه حادثه در حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل بوده و انتخاب کلیک تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل در راستای رضایتمندی مشتریان، نسبت به تعیین خسارت اقدام می نماید.

 

مشتریان گرامی در نظر داشته باشید، در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا ایراد و آسیب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش انتخاب کلیک رسانده (فقط از طریق تماس تلفنی، ثبت فرم بازگشت کالا و درخواست ثبت آسیب فیزیکی از کارشناسان) و سپس نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک نخواهد بود.

 

ضمنا در نظر داشته باشید، صحت سلامتی ظاهری در هنگام تحویل کالا از مشتریان دریافت شده است لذا در این موارد نیاز به تایید کارشناسان انتخاب کلیک در خصوص بازگشت کالا می باشد.

 

توجه داشته باشید:

 

باز کردن جعبه و نصب کلیه کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت های مربوطه  راه اندازی شوند (مانند کلیه لوازم صوتی و تصویری، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر و ساید بای ساید، آبسردکن، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با خدمات مشتریان شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس گرفته و از ایشان درخواست نمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

در نهایت صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است تمامی ملزومات کالا همچون بسته بندی، کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده  و از دور ریختن آن جداً خودداری شود و  در زمان بازگشت به کارشناسان انتخاب کلیک بازگردانده شود.

 

استفاده از این خدمات تنها در صورتی برای مشتریان امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به انتخاب کلیک بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

  • پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش انتخاب کلیک، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال شده و تمامی هزینه ها برعهده مشتری می باشد، لذا در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدتروز بصورت امانت نزد انبار انتخاب کلیک در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت انتخاب کلیک در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 • کالاهایی که شامل شریاط بازگشت نمی شوند:

– زیورآلات و اکسسوری ها مانند، عینک، گوشواره و اکسسوری های مشابه که تماس مستقیم با پوست دارند امکان مرجوع شدن و یا تعویض سلیقه ای ندارند.

– لوازم آرایشی و بهداشتی مطابق قوانین وزارت بهداشت به صورت پلمپ فروخته شده و امکان مرجوع شدن ندارند.

– عطر و ادکلن ها در صورتی که در وضعیت پلمپ و آسیب ندیده باشند قابل تعویض هستند.

– کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

 انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل تعویض و عودت خواهد بود.

– ساعت ها؛ عودت ساعت فقط در زمان تحویل قابل اقدام می‌باشد وبعد از تحویل کالا و تائید صحت و سلامت قابل تعویض نیست.

– استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول و زیورآلات) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

– توجه فرمایید در تمام موارد برای بازگشت پوشاک باید شرایط زیر را داشته باشد:

به منظور حفظ نکات بهداشتی و شخصی و فرآیند عمومی فروش این کالاها، مهلت تست و ثبت درخواست بازگشت کالا تنها 5 ساعت بوده ودر این زمان می بایست درخواست عودت ثبت گردد:

این محصولات تنها در شرایط ذیل بازگشت داده خواهند شد: محصولات تنها، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه ( بدون تغییر فرم) و کاملا نو باشند، روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد همچنین کالا باید با بسته بندی اصلی به همراه فاکتور، بدون کنده شدن اتیکت کالا، نگرفتن بوی عطر و ادکلن و به صورت سالم و بدون ایراد مرجوع گردد.

 • چنانچه کالای خریداری شده دارایهدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.
 • بازگشت کالا صرفا با هماهنگی کارشناسان پس از ثبت فرم های مربوطه میسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات مشتریان جداً خودداری کنید.

 

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر باکارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

02191024434

02191024435

Copyright – 2019 All Rights Reserved – Entekhabclick

برگشت به بالا