معرفی شرکت ایستکول

معرفی شرکت ایستکول

معرفی شرکت ایستکول

برند ایستکول یکی از برندهای ایرانی است که در زمینه ی لوازم خانگی توانسته است محصولاتی برتر و با کیفیت را ارائه دهد. لوازم خانگی اجزای مختلفی دارند که هر کدام به نوعی در زندگی امروز توانسته است حرفی برای گفتن داشته باشد و کیفیت زندگی را بالا ببرد.

تاریخچه برند ایستکول:

شرکت تکران مبرد از سال 1356 فعالیت خود را با تولید یخچال های صنعتی در استان قم آغاز کرد و در ادامه طی دهه های 70 و 80 تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد.

در  سال 1387 اولین خط مونتاژ آبسردکن دومنظوره در ایران را راه اندازی نمود و اینک در دهه پنجم فعالیت خود با بیش از 40 سال تجربه گرانبها در عرصه تولید توانسته است با نام تجاری ایستکول در صدر بازار یخچال فریزر های سایز کوچک و آبسردکن های دو منظوره در  ایران قرار گیرد.

ایستکول همواره با شناخت مختصات بازار، نیاز بیش از 60% مشتریان را با سبدکالایی متنوع و باکیفیت  پاسخ داده تا همه جا (اداری، تجاری، درمانی، رفاهی و خانگی) امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.

محصولات برند ایستکول

برای معرفی بهتر معرفی برند ایستکول باید بگوییم که در اصل یک برند تجاری ثبت شده به صورت بین المللی است که مربوط به شرکت صنعتی تکران مبرد می باشد. برخی از محصولات این برند در داخل کشور تولید می شود و برخی نیز از قطعات وارداتی مرغوب از کشورهای مختلفی مونتاژ و به بازار عرضه می شود.

خدمات پس از فروش

به منظور  ارائه خدمات بهنگام و در دسترس کلیه محصولات ایستکول دارای 18ماه گارانتی و نصب رایگان بوده که توسط 300 نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور پشتیبانی می شود